Czerwcowa edycja Aktywnych Mam – relacja

Aktywne Mamy13

Warsztaty, konsultacje z ekspertami, kącik dla maluchów, niespodzianki i konkursy z nagrodami – wszystko to czekało na uczestników kolejnej edycji Aktywnych Mam.

Wsparcia merytorycznego podczas warsztatów udzieliła nam Bezpłatna Szkoła Rodzenia Mamutek.

Aktywne Mamy70

Spotkanie podzielone było na dwie części. W pierwszej skupiliśmy się na wychowaniu w bliskości. Warsztat pod nazwą HIGH NEED BABY, jak wychować i nie zwariować poprowadziły doula Agata Jałoszyńska i psycholog Izabela Sawicka.

Aktywne Mamy30

Paulina Jarzyna – przedstawiciel Polskiego Banku Komórek Macierzystych opowiedziała przyszłym rodzicom, jak wygląda bankowanie krwi pępowinowej i dlaczego warto rozważyć pobranie w czasie porodu.

Aktywne Mamy90

W czasie przerwy uczestniczki miały okazję zasięgnąć rad ekspertów przy stoiskach oraz zapoznać się z ofertą kierowaną do młodych rodziców, a byli z nami: Szkoła Rodzenia MamutekPremuim Baby, Fregata swimming, Prudential Polska, Polski Bank Komórek Macierzystych, ATB meble.

Aktywne Mamy13

Aktywne Mamy15

Aktywne Mamy170

sdr

Animatorki z Centrum Zabaw Leopark zadbały o uśmiech najmłodszych uczestników naszego spotkania.

Aktywne Mamy100

Aktywne Mamy60

Druga część wydarzenia poświęcona była roli douli w czasie porodu, wparciu i naturalnym metodom łagodzenia bólu. Odbył się również krótki pokaz masażu chustą rebozo.

Na koniec wręczyliśmy blisko 50 nagród ufundowanych przez Partnerów wydarzenia. Rozstrzygnięty również został konkurs Aero – materac, który oddycha i wręczona główna nagroda – materac do łóżeczka dziecięcego wraz z klinem marki Rücken.

Aktywne Mamy50

Dziękujemy za udział w evencie i zapraszamy na nasze kolejne wydarzenia do Starego Browaru.

Za pomoc w organizacji spotkania dziękujemy naszym Partnerom:

stary browar logo symbol podstawowe  PBKM logo.jpg  logo Premium Baby   mamutek

ziololek_logo R    pobrany plik LOGO_COLOR logo   14368730_1122260451199118_8460403836731746225_nLogo_baby-shower       logo_Leopark_PL_colour_simple     Rucken_logo2018_strona       logo_mamaklub.pl_transpPublicat Wyd_Logo Black - 1 okl-01-01

 

Aktywne Mamy8

Aktywne Mamy16

Aktywne Mamy2