O nas

Aktywne Mamy to miejsce, które tworzą dwie kobiety. Co je łączy? Noszą to samo imię, z wykształcenia obie są polonistkami, z zawodu spece od marketingu i PR. Gdy poznały się 7 lat temu, wiedziały, że stworzenie swojego projektu jest tylko kwestią czasu i pomysłu.

Ania B. to mama dwóch zwariowanych córek. Ania S. niedawno została mamą po raz pierwszy i zakochała się w tej roli na amen.

Jedna z Ań wiedziała to już dawno, druga uświadomiła sobie to dopiero teraz, że macierzyństwo to niekończąca się opowieść od chwili, gdy na teście zobaczy się dwie kreski. I tak zrodził się (nomen omen) pomysł na projekt adresowany wyłącznie mamom. Na blogu podzielimy się swoimi przemyśleniami, opowiemy o swoich sposobach wychowywania pociech i przemyśleniach. Będziemy tu publikować recenzje produktów, które przetestowałyśmy. Blog Aktywne Mamy to miejsce dla nowoczesnej mamy i pewnej swojej siły kobiety. Nie zabraknie tu też porad ekspertów.

Na warsztatach z kolei porozmawiamy w gronie specjalistów o tym, co nurtuje każdą z mam – od momentu planowania ciąży po… neverending story. Nie zapomnimy też o tym, że kobieta to nie tylko matka, ale też żona, kochanka, pracownik, przyjaciółka, córka.

Zapraszamy do lektury. Do zobaczenia na warsztatach.