Aktywne Mamy ruszają z warsztatami!

Young mother makes with her 6 month old daughter Rueckbildungsgymnastik, isolated against white background. She kneels on the ground and lifts the baby up and laughs.

Macierzyństwo dodaje nam skrzydeł, inspiruje po podejmowania nowych wyzwań. Bądźmy aktywne! Spotkajmy się, stwórzmy społeczność pełnych energii, otwartych, pomysłowych Aktywnych Mam!

Przed nami ciekawe spotkania w gronie kobiet w ciąży i mam: warsztaty z udziałem ekspertów, animacje dla dzieci, moc atrakcji i niespodzianek, konkursów, pokazów. Spotkania to chwila wytchnienia i oderwania od codzienności, możliwość spotkania innych mam, nawiązania kontaktów, zasięgnięcia rady ekspertów w kwestiach związanych ze zdrowiem, dietą, aktywnością fizyczną, a także pielęgnacją i wychowaniem dziecka.

W programie wydarzeń: warsztaty i konsultacje z ekspertami: dietetykiem, fizjoterapeutą, trenerem personalnym, pokazy ćwiczeń dla kobiet w ciąży i mam, warsztaty noszenia w chustach, pokazy pierwszej pomocy.W strefie wiedzy uczestniczki zasięgną porady ekspertów, skorzystają z zabiegów pielęgnacyjnych, zapoznają z nowościami.

Przewidziane są również atrakcje dla najmłodszych: animacje, zabawy, konkursy, sesje fotograficzne, nie zabraknie nagród i niespodzianek:)

Od stycznia do czerwca odwidzimy 9 miast wojewódzkich, zapraszając na bezpłatne wydarzenia. Szczegóły spotkań pojawią się na stronie kampanii oraz na Facebooku. Śledźcie nas na bieżąco:)