Smefy na żywo. Widowisko dla całej rodziny!

SLOS Show Photo 01 (8)

Chyba większość z nas pamięta tę chwilę z dzieciństwa: środa, godzina 19.00 wyczekiwana wieczorynka ze Smerfami w roli głównej 😀

Smerfy to bajka, która łączy pokolenia. Oglądamy je całą rodziną! Te stare i te nowe, na dużym i małym ekranie. A teraz jest możliwość podziwiania niebieskich bohaterów w wyjątkowej odsłonie  – na żywo! Będziemy mogli wejść do świata Smerfow, razem z nimi śpiewać, tańczyć, podziwiać bajkową scenografię, kolorowe stroje, a wszystko za sprawą teatralno-muzycznego widowiska SMERFY live on stage.

SLOS Show Photo 01 (10)

Po olbrzymim sukcesie filmów SMERFY i SMERFY 2, producenci postanowili stworzyć niezwykłe teatralno-muzyczne widowisko SMERFY live on stage dające możliwość obcowania na żywo z bohaterami ulubionej bajki. To wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée, na przełomie stycznia i lutego 2017 r., w 6 polskich miastach. Ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie! Show, które obejrzało już ponad 5 milionów widzów na świecie, gościło już w największych metropoliach takich jak: Hongkong, Szanghaj, Dubaj, Sydney, Los Angeles, Bruksela czy Paryż.

Za oceanem swojego głosu użyczyły postaciom szalenie popularne gwiazdy m.in.: Neil Patrick Harris, Sofía Vergara, czy Katy Perry.

Więcej informacji nt. show znajdziecie na stronie: http://www.makroconcert.com/pl/imprezy/smerfy_live_on_stage/

Muzyka i śpiew to elementy, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Odpowiednio dobrana opowieść rozwija wyobraźnię i uczy właściwych wzorców postępowania.

SLOS Show Photo 01 (4)