Spotkanie dla przyszłych i obecnych rodziców już 15 września w Starym Browarze

na FB4

Ruszamy z kolejną edycją Aktywnych Mam! W Słodowni poznańskiego Starego Browaru już po raz drugi odbędą się bezpłatne warsztaty adresowane do obecnych i przyszłych rodziców.

Nasze spotkanie to świetna okazja do konsultacji z ekspertami, a będą z nami specjaliści, którzy poprowadzą warsztaty, pokazy, a także odpowiedzą na pytania, które nurtują wielu rodziców.

Karmienie piersią wydaje się proste i naturalne, a jednak niejedna mama boryka się z wieloma problemami, wątpliwościami związanymi z laktacją. Dlatego na  spotkanie zaprosiłyśmy doradcę laktacyjnego, który udzieli porad związanych z naturalnym karmieniem.

Będzie z nami również adwokat, który wyjaśni problematyczne kwestie z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, urlopów rodzicielskich. To ważne dla młodych mam, które macierzyństwo chcą łączyć z karierą zawodową.

O tym, jak dbać o kondycję w czasie ciąży i wrócić do formy po porodzie opowie instruktorka fitness, a uczestniczki zainteresowane tematem aktywności będą miały okazję zobaczyć pokaz ćwiczeń, a więc na spotkaniu wdrożymy teorię w praktyce. :)

Dieta w ciąży, dieta podczas karmienia piersią to temat bardzo istotny dla zdrowia mamy i dziecka, dlatego będzie  z nami dietetyk, który opowie o prawidłowym odżywianiu mam oraz rozszerzaniu diety niemowląt.

Kulinarne degustacje, strefa zabaw dla maluchów, sesja fotograficzna, kiermasz produktów dla dzieci i rodziców to tylko część atrakcji, jakie przewidujemy.
Każdy uczestnik otrzyma od nas zestaw upominkowy, a na koniec na wybranych czekają nagrody. :)
Zapisy na wydarzenie: http://aktywne-mamy.pl/rejestracja-na-event-15-wrzesnia-w-poznaniu/

 

AktywneMamy_08