Aktywne Mamy w Poznaniu

grafika na www

Macierzyństwo dodaje nam skrzydeł, inspiruje po podejmowania nowych wyzwań. Bądźmy aktywne! Spotkajmy się, stwórzmy społeczność pełnych energii, otwartych, pomysłowych Aktywnych Mam! Przed nami cykl eventów rodzinnych poświęconych zdrowiu i aktywności kobiet w ciąży i po porodzie. Startujemy 28.04.2016 w Poznaniu.

Macierzyństwo i poprzedzająca ten etap ciąża to czas, który daje tyle radości, co niepokoju. Niesie on bowiem ze sobą zarówno euforię jak i obawy. O bezpieczeństwo malucha, o jego rozwój i prawidłową pielęgnację, o karierę zawodową po urlopie macierzyńskim czy wychowawczym. W dobie internetu znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytania nie jest łatwo, dlatego lepiej zasięgnąć wiedzy ekspertów.

Aktywne Mamy to ogólnopolska inicjatywa edukacyjna, która ma na celu szerzenie wiedzy na temat świadomego macierzyństwa, rozwoju dziecka w pierwszych latach życia, a także propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia w ciąży i po porodzie.

Taka inicjatywa to dobra okazja, by w kobiecym gronie spotkać się i porozmawiać o tym wszystkim, co ważne jest dla każdej obecnej i przyszłej mamy.

W poznańskiej edycji przewidziano warsztaty i konsultacje z ekspertami: pierwsza pomoc, chustonoszenie, pokaz gimnastyki ciążowej, porady adwokata z zakresu prawa pracy i prawa rodzinnego, porady logopedy, warsztat z zakresu fizjoterapii dla dzieci, pokaz treningu RSA, biofeedback dla kobiet ciężarnych oraz kobiet w połogu, kulinarne podpowiedzi dla przyszłych mam i mam z degustacją. Nie zabraknie stoisk wystawienniczych, a także zabaw i animacji dla najmłodszych, konkursów i atrakcji dla rodziców (rodzinna sesja fotograficzna).

Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia w Starym Browarze (Słodownia, Półwiejska 42) w godzinach 17.00-20.00.

Udział w w evencie jest bezpłatny. Na spotkania obowiązuje rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie: http://aktywne-mamy.pl/rejestracja-na-event-28-kwietnia-w-poznaniu/
Na zgłoszenia czekamy do 27 kwietnia.

 • http://www.jestsobiemama.blogspot.com Paulina

  gdzie będzie można znaleźć zdjęcia, które były robione na warsztatach? :)

  • Aktywne Mamy

   Jeśli chodzi o zdjęcie z sesji, będzie je przesyłała Pani Joanna w przyszłym tygodniu, natomiast będzie jeszcze dużo zdjęć reportażowych w fotorelacji na naszej stronie i FB lada dzień:)

 • http://www.jestsobiemama.blogspot.com Paulina

  Właśnie chodzi mi o te reportażowe

 • Dumna

  Cieszę się, że w Poznaniu doceniane są ciężarne i matki. Wiem, że oprócz Starego Browaru robi to także Malta, która organizuje treningi dla mam. Brawo Poznań – czuję się dumna, że mieszkam w tym mieście.

  • http://aktywne-mamy.pl Aktywne Mamy

   Cała przyjemność po naszej stronie. Zapraszamy zatem na nasze II spotkanie. Ruszamy po wakacjach, we wrześniu.