Spotkanie z cyklu Kobieta w roli głównej już za nami

Warsztaty dla kobiet

8 listopada odbyła się premierowe spotkanie dla kobiet z Poznania. W gościnnych progach City Park Poznań Dom88 mogłyśmy porozmawiać o tym, co składa się na kwintesencję bycia kobietą.  Naszą imprezę poprowadziła dziennikarka TVP – Beata Demianowska.

Warsztaty dla kobietPierwszym punktem programu była rozmowa z uznaną i cenioną (nie tylko w Polce, ale również poza granicami kraju) fotografką, podróżniczką i blogerką Katarzyną Piwecką. Artystka opowiedziała o swoich fotografiach, pasjach, podróżach inspiracjach. Spotkaniu towarzyszyła również wystawa jej prac.

Następnie rozmawiałyśmy z przedstawicielką firmy Klapp Cosmetics o pielęgnacji skóry, zwłaszcza zimą. Pani kosmetolog opowiedziała, jakie zabiegi warto stosować, na co zwracać szczególną uwagę podczas pielęgnacji cery problemowej oraz jak dobierać odpowiednie kosmetyki do rodzaju cery.

Warsztaty dla kobiet

Nie zabrakło też porad stylisty. Maja Wachowska opowiadała o obowiązujących tego sezonu trendach, doradzała, jak modnie ubrać się do pracy, a także podpowiadała, jak odpowiednio zrobionym makijażem podkreślić swoją kobiecość i osobowość.

Ostatnim punktem programu był wywiad z brafitterką Weronika Nowicką z SHEYA Lingerie & Cafe. Podczas tej rozmowy mogłyśmy dowiedzieć się, że biustonosz biustonoszowi nierówny, a rozmiar stanika, który uważamy za jedynie słuszny nie zawsze bywa tym właściwym. W trakcie spotkania pani Weronika pokazała, na co zwrócić uwagę, wybierając odpowiednią miseczkę i gorąco namawiała, by zawsze przed zakupem bielizny ją przymierzać.

Warsztaty dla kobiet

W międzyczasie uczestniczki imprezy mogły skorzystać z indywidualnych porad na stoiskach w strefie showroom. Na panie czekała dietetyczka, pani Justyna Sobota z JUST SO, która proponowała zdrowe i pożywne koktajle, kosmetolożki z Mona Lisa i Klapp Csometics, które dokonywały pomiaru skóry, brafitterka, która profesjonalnie ustalała z paniami ich rozmiar biustonosza oraz trener personalny z Fabryki Formy.

Warsztaty dla kobiet

Nie obyło się również bez nagród. Wśród uczestniczek eventu rozlosowane zostały atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów. Kobiety otrzymały zestawy kosmetyków, książki ze zdrowymi przepisami, bony na zabiegi kosmetyczne oraz karnety fitness. W imieniu organizatorów, partnerów i gości specjalnych serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania.