Zapisz się na świąteczne spotkanie Aktywnych Mam już 13 grudnia

świąteczne spotkanie dla kobiet w ciąży

Kochane nasze, piszecie do nas, kiedy następne spotkanie ze specjalistami. A my wychodzimy Wam naprzeciw. I mimo tego całego zarobienia, zagonienia, przy dzieciach zabiegania… JESTEŚMY. I zapraszamy Was na kolejną edycję warsztatów. To już ostatnie spotkanie Aktywnych Mam zamykające cykl poznański.

W programie zaplanowano rozmowę z położną na temat ciąży, porodu i połogu, a także pokaz pielęgnacji noworodka. Spotkamy się także z doradczyniami chustonoszenia Twiga, które podpowiedzą, jak wybrać dobrą chustę, jak w nią zamotać malucha, jakie wiązania są odpowiednie dla najmniejszych, a które dla nieco starszych dzieci, a także odpowiedzą na pytanie dlaczego w ogóle warto nosić dziecko w chuście i czym różni się chusta od nosidła. Na warsztatach będzie obecny także fizjoterapeuta ze szkoły rodzenia DzieciOK, z którym można będzie porozmawiać o pielęgnacji po cesarskim cięciu a także o prawidłowym rozwoju niemowlaka.

Poza częścią merytoryczną, w harmonogramie wydarzenia przewidziano atrakcje dla najmłodszych, kulinarne degustacje, strefę zabaw dla maluchów z Akademią Gzuba oraz kiermasz produktów dla dzieci i rodziców. Pracownia artystyczna Astre zaprosi uczestników na świąteczna sesję fotograficzną. Będzie magicznie :)

sesje-świąteczneas

Nie zabraknie niespodzianek. Każda uczestniczka otrzyma pakiet upominkowy, a na zakończenie rozdamy atrakcyjne nagrody.

Na warsztaty zapraszamy 13 grudnia do poznańskiego Starego Browaru (Słodownia +1). Zaczynamy o godzinie 17:00.

Zapisy na wydarzenie: http://aktywne-mamy.pl/rejestracja-na-event-13-grudnia-w-poznaniu/

AktywneMamy_10