Wiosenna edycja Aktywnych Mam już 23 marca w Poznaniu!

shutterstock_296431577

Po krótkiej przerwie wracamy do Was z nowymi pomysłami i wiosenną energią:) Przed nami czwarta edycja Aktywnych mam w poznańskim Starym Browarze.

Już 23 marca spotkamy się z Wami, by rozmawiać o aktywnym i świadomym macierzyństwie. Tym razem poruszymy tematy związane z bezpieczeństwem mamy i dziecka, pielęgnacją niemowląt, karmieniem piersią, a także rolą dotyku i bliskości w procesie rozwoju dziecka. Na nasze i Wasze pytania odpowiedzą eksperci: ratownik medyczny, konsultantka laktacyjna, położna oraz fizjoterapeutka.

W strefie showroom będzie okazja do indywidualnych konsultacji ze specjalistami m.in.: nauki udzielania pierwszej pomocy, konsultacji laktacyjnych, kosmetologicznych, skorzystania z porad brafitterki.

Nie zabraknie atrakcji i niespodzianek takich jak:  sesja fotograficzna, pakiety powitalne, konkursy z nagrodami, zabiegi kosmetyczne, kiermasz produktów dla mamy i dziecka. Z myślą o mamach z maluszkami i mamach karmiących, przygotowaliśmy oddzieloną strefę do karmienia i przewijania.

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują zapisy poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Serdecznie zapraszamy!

 

  • Kami

    Kiedy kolejne spotkanie?

    • http://aktywne-mamy.pl Aktywne Mamy

      7 września. Zapraszamy!