Zapisz się na jesienny event w Starym Browarze

jesienna edycja

Kolejna edycja poznańskich warsztatów parentingowych już 11. października w Słodowni Starego Browaru. 

Zapraszamy kobiety w ciąży i rodziców z dziećmi na bezpłatne pokazy, warsztaty, konsultacje z ekspertami, a także zabawy i animacje dla najmłodszych.

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują zapisy – REJESTRACJA 

Co się będzie działo?

Podczas spotkania poruszymy kwestie związane z rozwojem, pielęgnacją i bezpieczeństwem dziecka, a także aktywnością w czasie ciąży i po porodzie.

Zapraszamy na pokaz pierwszej pomocy i praktyczne rady związane z bezpieczeństwem dziecka. Warsztat poprowadzi Mirosław Warzybok z Centrum Ratownictwa Medycznego Medservis. Przy stoisku będzie okazja do indywidualnych konsultacji z ratownikiem medycznym.

Odbędzie się również pokaz chustoniszenia i porady związane z prawidłowym wiązaniem. W strefie doradczej odbędą się indywidualne konsultacjie ze specjalistami Szkoły Rodzenia Mamutek.

Po raz pierwszy porozmawiamy o wpływie muzyki na rozwój dziecka.  Umuzykalnianie w teorii i praktyce to temat warsztatu, który poprowadzi Katarzyna Jaskólecka nauczycielka śpiewu i emisji głosu w Akademii Muzyki Ebertowski. Podczas wystąpienia rozmawiać będziemy o umuzykalnianiu w oparciu o teorię prof. E. E. Gordona.

Zapraszamy również na mini recital w wykonaniu Daniela Ebertowskiego – muzyka, saksofonisty, założyciela dziecięcej Akademii Muzyki.

Nie zabraknie tematów związanych z aktywnością ruchową w ciąży i powrotem do formy po urodzeniu dziecka, a będą z nami eksperci z Organic Fitness.

Strefa showroom będzie wypełniona atrakcjami dla dzieci i rodziców. Kreatywny kącik zabaw zapewni Centrum Zabaw Leopark, zabawę pełną dźwięków zagwarantują muzycy z Akademii Ebertowski.

Nie zabraknie upominków i atrakcyjnych nagród :)

Jak przygotować się do porodu, jak wybrać odpowiedni wózek dla dziecka, wrócić do formy po porodzie, gdzie szukać wsparcia w okresie ciąży i macierzyństwa? Na wszystkie pytania odpowiedzą specjaliści.

Zapraszamy na indywidualne konsultacje do stoisk naszych Partnerów, a będą z nami:

logo mamutek   med     EBERTOWSKI_LOGO-02

LOGO_COLOR      logo Premium Baby     PBKM logo.jpg

I love Linomag  ziololek-logo      logo_Leopark_PL_colour_simple      Logo Organic Fitness — kopia

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują zapisy – REJESTRACJA